Private Label

PrivateLabel (з англійської «приватна марка») — це власна торгова марка, яка належить компанії, що замовляє товари і послуги у сторонніх виробників і продає їх під власним брендом, не приймаючи при цьому участі у процесі їх виробництва.
Власні торгові марки часто використовують крупні мережі роздрібної торгівлі — рітейлери.

Існує кілька видів PrivateLabel:
– Store Brand – ім'я рітейлера зазначається на упаковці товару як основне; продукт має назву мережі, в якій він продається;
– Store Sub-brand – ім'я рітейлера зазначається на упаковці, при цьому не є основним;
– Umbrella Brand – використання одного бренду для продажу двох або групи продуктів;
– Individual Brand – маркетингова стратегія брендінгу різних товарів під різними назвами. Товарний знак, який використовується для окремого товару в рамках продуктової лінійки.
– Exclusive Brand – назва однієї категорії товарів для просування продукції з «доданою вартістю».

Практика використання PrivateLabel набуває все більшої популярності через свою ефективність. Такий спосіб торгівлі використовується майже для всіх категорій товарів і послуг та сприяє взаємовигідній співпраці між сторонами процесу.
Причиною стала купа переваг, як для компанії-власниці, так і для виробників. Власник бренду може за допомогою PrivateLabel розширити асортимент, знизити вартість продукції, а також отримати переваги перед конкурентами. У свою чергу, виробники отримують збільшення об'ємів виробництва, гарантію збуту, можливість виробництва суміжних, супроводжуючих товарів, а також економію у закупівлі і залучення додаткового фінансування.
Окрім того, товари, які входять до категорії PrivateLabel, є вигідними і для споживачів. По-перше, це приємна ціна на високоякісну продукцію, по-друге, — великий асортимент.
На сьогодні PrivateLabel є одним з пріоритетних напрямків в роботі ТОВ «БАРА». Ми маємо необхідну виробничу базу і великий досвід у цій галузі, накопичений за багато років праці.
Завдяки цьому серед наших клієнтів багато українських національних мереж роздрібної торгівлі, які успішно реалізують нашу продукцію під власними торговими марками.

НАШІ ПАРТНЕРИ В КАТЕГОРІЇ PRIVATE LABEL

  • WATSONS
  • BILLA
  • КОСМО
  • ЛОТОС
  • SAVSERVICE
  • ТАВРИЯ В
  • ВЕЛИКА КИШЕНЯ
  • PRO SERVICE

Наша продукція в категорії Private Label