Компанія ТОВ «Бара» здійснює виготовлення дой-паків і тришовних пакетів з ламінованої полімерної плівки для продовольчих і непродовольчих товарів.

          Наше підприємство здійснює повний цикл виробництва упаковки, від розробки дизайну до отримання готових пакетів. Для виробництва пакувальних пакетів використовується ламінована плівка товщиною 40-160 мкм, яка має кілька шарів: внутрішній та зовнішній. Внутрішній шар дой-паку виробляється з поліетилену, що забезпечує стійкість упаковки і хорошу зварюваність швів, а зовнішній шар — з лавсану (ПЕТ), тому він придатний для друку. Ми використовуємо білу або прозору ламіновану плівку. На білій плівці кольори виходять більш яскравими, ніж на прозорій. З іншого боку, на прозорій плівці можна залишити так зване «віконце», через яке можна побачити вміст упаковки.

            Іноді між зазначеними шарами плівки ми додаємо проміжний шар з алюмінієвої фольги чи металізованого поліпропілену. Така упаковка добре захищає швидкопсувні і гігроскопічні продукти від світла, вологи, бактерій та інших зовнішніх факторів. Металізований пропілен має переваги над звичайною плівкою із шаром алюмінієвої фольги. Завдяки своїй щільності він відрізняється відмінною міцністю та зносостійкістю. Упаковка з такого матеріалу довше зберігає естетичний зовнішній вигляд, у той час коли на пакетах з плівки з алюмінієвою фольгою можуть утворюватися нерівність. Окрім того, ми можемо виробити упаковку з матеріалу замовника.

        Види упаковки, які ми виробляємо:

Дой-пак

1d

Тришовний пакет

1t

    Чому вигідно співпрацювати з нами?
  • По-перше, ми застосовуємо індивідуальний підхід при роботі з кожним окремим клієнтом і не боїмося працювати з продукцією, яку важко дозувати.
  • По-друге, на підприємстві працює ефективна система контролю якості, яка дозволяє забезпечити відсутність дефектів на кожному етапі виробництва.
  • По-третє, ми надаємо повний комплекс послуг, починаючи з розробки дизайну і закінчуючи доставкою продукції у вказане замовником місце.