Дой-пак — це плоский фасувальний пакет із спеціальною складкою внизу. Після наповнення складка пакету розпрямляється і з’являється денце, завдяки якому пакет не падає.

         Окрім того, така упаковка має особливі зварні шви з обох боків, за рахунок яких пакет стоїть вертикально і не перекидається. Дой-пак багатофункціональний тип упаковки. У такі пакети можна фасувати як рідку, так і сипучу продукцію. Цей тип упаковки дедалі стає все більш популярним. Він став чудовою альтернативою скляній і металевій тарі. Головними перевагами таких пакетів є їхня легкість і компактність. Окрім того, дой-пак, на відміну від скла, не б’ється і не тріскається.

          Також слід зазначити, що серед переваг цього виду упаковки — можливість нанесення на неї яскравого та багатокольорового друку. Щоб уникнути потрапляння під верхній шар плівки активних, їдких і висококонцентрованих речовин, додатково використовується шар з лавсана (ПЕТ). У такій упаковці продаються засоби «САНЭФФЕКТ», «САНИМАКС», «БЛАНИДАС». Такі застережні заходи допомагають унеможливити пошкодження пакету і, як наслідок, просочування або випаруванням його вмісту. Дой-пак може бути оснащений застібкою zip-lock або штуцером, завдяки чому пакет можна відкривати і закривати. Дой-пак заповнюється крізь отвір в його верхній частині і після того, як він повністю заповнений, цей отвір спаюється.

Дой-пак може мати закруглені або гострі кути і ручки-отвори для зручного транспортування та використання.

Є два види отворів:

єврослот ручка для пальців

 

Ручка для пальців полегшує транспортування пакетів. Частіше за все використовується в упаковках, призначених для товарів вагою понад 500 г.

Єврослот — це отвір, прорізаний у верхній частині пакета, який дозволяє підвішувати пакет на торгових стелажах для ефективної презентації товару в магазинах.

Щоб транспортувати товар було нескладно, деякі дой-паки оснащують спеціальною ручкою. Зазвичай, таку ручку мають пакети призначені для важкої та об’ємної продукції.

 

При розміщенні замовлення на виготовлення дой-пак пакетів, зазначте основні параметри:

 

 

А — ширина дой-паку

Б — довжина дой-паку

В — висота дна

Г — ширина шва

Д — розташування розташування

Ж — розташування відривної насічки для легкого відкриття пакету

 

Компанія ТОВ «Бара» пропонує своїм клієнтам кілька видів дой-паків.

Дой-паки для сухої продукції:

Звичайний дой-пак
Дой-пак з надсічкою для надриву, яка полегшує відкриття пакету
Дой-пак із застібкою zip lock легко відкривається і закривається, і тому зручний для тривалого зберігання продукції.
Дой-пак з європідвіс для зручного розміщення в місцях реалізації товару.
Дой-пак із ручкою для пальців, яка полегшує транспортування товару.

Дой-пак із застібкою zip lock та європідвісом, які забезпечують тривале зберігання та зручне розміщення в місцях реалізації товару.
Дой-пак із застібкою zip lock та надсічкою для надриву, завдяки яким пакет легко відкривається, а продукція довше зберігається.
Дой-пак із застібкою zip lock та ручкою для пальців, дякуючи чому товар зручно транспортувати і зберігати впродовж тривалого часу.
Дой-пак із застібкою zip lock, надсічкою для надриву та ручкою для пальців, які забезпечують зручне відкриття пакету, тривале зберігання товару і його зручне транспортування.
Дой-пак із застібкою zip lock, надсічкою для надриву та європідвісом, які забезпечують зручне відкриття пакету, тривале зберігання товару і його зручне транспортування.

 

Дой-паки для рідкої продукції:

Дой-пак із боковим штуцером, який допомагає дозувати вміст пакету;
Дой-пак із боковим штуцером та боковою ручкою для долоні з обрізним кутом;
Дой-пак із боковим штуцером і боковою ручкою для долоні з необрізаним кутом;

Дой-паки, які виготовляє наша компанія: